Reklama | Kontakt |
|

Explorers Festival

Pomożemy znaleźć nocleg  
Data:   
Ilość nocy: 
Ilość osób: 

Explorers Festiwal – festiwal gór, sportów ekstremalnych i przygody, odbywający się w Łodzi od 1999 r.

Festiwal prezentuje filmy i pokazy multimedialne na tematy związane z wspinaczką, trekingiem, narciarstwem ekstremalnym, paralotniarstwem, podróżowaniem, kolarstwem górskim, kajakarstwem i innymi sportami ekstremalnymi.

Przez festiwal przewinęła się praktycznie cała czołówka polskich himalaistów i podróżników, a z zagranicy uczestniczyły w nim. m.in takie sławy jak Reinhold Messner, Christian Bonington, Pascal Tournaire i Erich von Däniken.

W ramach festiwalu odbywają się także "Otwarte Mistrzostwa Łodzi we Wspinaczce Sportowej o Puchar Prezydenta Miasta" i rozmaite wystawy i pokazy sportów ekstremalnych. Na festiwalu są przyznawane nagrody: "Nagroda Explorer" (za najciekawszą prezentację multimedialną) i "Camera Extreme" - dla operatora najlepszego filmu.

więcej na stronie: http://www.festiwalgor.pl/

   R E K L A M A

Grudzień

 
 
Firma Wirtualny Turysta (www.wirtualnyturysta.com) współpracuje z wieloma organizacjami branżowymi przy promocji ważnych wydarzeń związanych z Łodzią. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykorzystaniem naszych możliwości do własnych celów marketingowych lub zamieszczeniem informacji o wydarzeniach na naszych stronach internetowych, prosimy o przesłanie informacji na adres events@noclegi-lodz.pl.
 
Restauracja Puby Kluby Imprezy Atrakcje

Gdzie się bawić?

Słowo kluczowe:
Rodzaj miejsca:
Restauracja Pub
Kawiarnia Klub
Zabytek Sklep
Sport Edukacja

Opinie Noclegi Restauracje

Waszym zadaniem

Ostatnia opinia
Relax  
BMMKHM, Szczecin, 2013-07-23
Jeżeli szukacie miejsca spokojnego, miłego, w przystępnej cenie i w samym centrum na nocleg i odpoczynek - to hotel Relax jest idealny. My czuliśmy się jak u rodzinki :-) a to zasługa Pań prowadzących hotel! które serdec [...]
Mapa Lodzi

Mapa Łodzi

Mapa Lodzi | Interaktywny plan miasta

Mapa Łodzi z listą hoteli, resturacji oraz wielu atrakcji turystycznych.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty kursu bezpieczna jazda samochodem w Warszawie. Sprawdzony partner i niskie ceny!

Reklama