Reklama | Kontakt |
|

Willa Marina

ul. Pabianicka 274B, poza centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg w Łodzi dla 2221 osób.
Cennik:

Pokój 1-osobowy - 100 zł
Pokój 2-osobowy - 120 zł
Pokój 3-osobowy - 150 zł


Opis:

WILLA MARINA to nowoczesny kompleks ciągle rozbudowywanych obiektów, położony przy ul. Pabianickiej 274B w Łodzi, vis a vis Centrum Handlowego PORT ŁÓDŹ Nieruchomość posiada rozległy, utwardzony parking (bezpłatny) oraz niezbędne ułatwienia dla niepełnosprawnych korzystających z części gastronomicznej.

W pobliżu znajduje się stacja paliw ze sklepem umożliwiającym dokonanie zakupów również w godzinach nocnych. Willa Marina to również doskonałe miejsce do organizacji szkoleń, konferencji oraz przyjęć okolicznościowych.

Na przyjęcia i bankiety do dyspozycji są 2 sale na 110 i 30 miejsc, a na organizację szkoleń czy konferencji sala 60-miejscowa z wyodrębnioną komunikacją, niezakłóconą działalnością gastronomiczną.


Pokoje:
WILLA MARINA dysponuje 25 miejscami noclegowymi w 12 pokojach jedno- dwu- oraz 3-osobowych z łazienkami. Znaczne powierzchnie pokoi pozwalają na zwiększenie jednorazowego obłożenia. Wszystkie wyposażone są w TV, telefon i dostęp do internetu.

Dodatkowe informacje:
Położenie willi przy ul. Pabianickiej, stanowiącej część drogi krajowej nr 14 wskazuje na idealne wręcz połączenie jego lokalizacji z podstawowym układem komunikacyjnym. Na wysokości PORTU ŁÓDŹ projektanci usytuowali bowiem zjazd z Zachodniej Obwodnicy Łodzi (S-14) łączącej autostradę A-2 z A-8. Bezproblemowe i stosunkowo szybkie będzie także dotarcie do autostrady A-1 okalającej Łódź od strony wschodniej.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Podobne oferty noclegów w pobliżu

  • Hotelik Na Zdrowiu Pensjonat poza centrum - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

    Hotelik Na Zdrowiu

    Położenie: poza centrum
    Cena: od 45 PLN za osobę w pokoju 2osobowym
zobacz wszystkie oferty tanich noclegów w Lodzi i okolicach ›

Reklama

 
English version Willa Marina in english